Wszystko można zrobić lep1ej!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ LEP1EJ?

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ LEP1EJ?

WIERZYMY,
ŻE WSZYSTKO MOŻNA ZROBIĆ

Mówimy dość szablonowym rozwiązaniom i pięknym stronom wyglądającym wszędzie identycznie. Uważamy, że nawet dobre projekty można zrobić lepiej i tak właśnie robimy!

U NAS MNIEJ ZNACZY

Cenimy minimalizm.
Prostotę, która jest jednocześnie funkcjonalna i estetyczna.

DROŻEJ NIE ZNACZY

U nas dostaniesz w pełni profesjonalne rzeczy w rozsądnej cenie. Jak to robimy? Wszyscy pracujemy zdalnie i jest nas tyle, że bez problemu zmieścimy się w jednym aucie. Dzięki temu nie przenosimy dużych kosztów związanych z wynajmem i wysokimi pensjami na naszych klientów.

Pozdro dla duży agencji z fancy biurami!

SPECJALIZACJE

Zadbamy o to aby Twoja marka wyróżniła się spośród setek innych tworzonych taśmowo przez tak zwane agencje kreatywne. Nie przyjmujemy dziesiątek projektów na raz. Rzetelnie i skrupulatnie podchodzimy do każdego tematu indywidualnie i poświęcamy mu tyle czasu ile potrzebuje, a nie ile mamy.

Tworzymy strony w oparciu o metodologię design thinking, tak aby służyły przede wszystkim użytkownikom.
Strony optymalizujemy pod wszystkie urządzenia oraz pod wymogi pozycjonowania ze strony wyszukiwarki google.
Tworzymy od kompleksowych, responsywnych sklepów internetowych po proste strony wizytówki.

Obraz jest wart tysiąc słów. Czy to jest małe zdjęcie ciastka do jedzenia, czy też całe pomieszczenie, jak my zrobimy zdjęcie, to albo pocieknie Tobie ślina albo pomyślisz, że jesteś w innym miejscu.

Masz fajne pomieszczenie i chcesz się nim pochwalić światu? Sklep stacjonarny, który ma mnóstwo produktów wartych pokazania? A może ekskluzywne SPA lub sale konferencyjną? Tworzymy wirtualne spacery w najnowocześniejszej technice, gdzie można oznaczać swoje produkty i usługi.

STWÓRZMY COŚ RAZEM LEP1EJ