Kategorie
Bez kategorii

ostatni chyba6

Przeważnie chrapanie nie budzi osoby, która się z nim zmaga. Problemem jest przede wszystkim dla otoczenia – to rodzina zazwyczaj zmusza osobę chrapiącą, by udała się do specjalisty. Chrapanie jest bowiem objawem choroby, choć przez lata w społeczeństwie utarło się przekonanie, że to tylko niegroźny „nawyk”. Teoretycznie z chrapaniem zmaga się średnio 4-5% mężczyzn i ok. 2% kobiet (za: Próchnicka, 2018), ale niektóre dane mówią o znacznie większym problemie.

Według danych zebranych przez Centrum Chirurgii Zaburzeń Oddychania Podczas Snu Kliniki Otolaryngologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, aż 2 miliardy osób chrapie na całym świecie, a w Polsce – aż 45 proc. osób w wieku średnim. Dla 2- 4%. z tej grupy chrapanie może skończyć się poważnymi konsekwencjami – zespołem obturacyjnego bezdechu sennego (OBS). Cierpią one na krótkie okresy bezdechów, czyli przerw w oddychaniu, które następnie prowadzą do niedotlenienia. W dzień skutkuje to problemami z wydajnością psychofizyczną i intelektualną.

Sam mechanizm chrapania jest prosty. Podczas snu gardło ulega zwężeniu, natomiast ścianki górnych dróg oddechowych lekko drgają przy przepływie powietrza. W przypadku niedrożności dróg oddechowych, zaczynamy mieć problem z zaczerpnięciem powietrza. Dźwięki wydostają się zaś przez otwarte usta śpiącego.

Chrapanie jest naprawdę sporym utrapieniem – według niektórych danych, jego głośność potrafi osiągnąć aż 90 decybeli! Efektem jest oczywiście nieprzespana noc partnera czy rodziny, wzajemne pretensje i zepsuty humor przez resztę dnia. Dlatego warto zacząć walczyć z tym symptomem, ku własnemu zdrowiu i komfortowi bliskich.

6 odpowiedzi na “ostatni chyba6”

He Makes Money Online WITHOUT Traffic?

Most people believe that you need traffic to profit online…
And for the most part, they’re right!
Fact is.. 99.99% of methods require you to have traffic.
And that in itself is the problem..
Because frankly, getting traffic is a pain in the rear!
Don’t you agree?
That’s why I was excited when a good friend told me that he was profiting, but with ZERO traffic.
I didn’t believe him at first…
But after he showed me the proof, it’s certainly the real deal!
I’m curious what your thoughts are.
Click here to take a look >> https://bit.ly/3mOAfVp
Please view it before it’s taken down.

Get 450+ Extra Daily Visitors and 3X Your Profits

“How can I get more traffic to my site?”
People ask me this question all the time.
Truth be told, ranking on Google is getting *harder*,
because everyone and their grandma is targeting
the same keywords.
My friend George and his team just released a new
SEO WordPress plugin that fixes this problem.
It ranks your site higher in Google, without you
creating more content or building backlinks.

Check it out here ==> https://bit.ly/39swbCx

May I simply say what a relief to uncover somebody that really understands what theyre discussing over the internet. You certainly know how to bring a problem to light and make it important. More and more people really need to check this out and understand this side of the story. I was surprised that youre not more popular because you certainly have the gift.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.